Sepetim ( 0 )

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Banka hesaplarımıza ulaşmak için tıklayınız...


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da 2-9 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda sipariş tutarı kredi kartınızdan hemen çekilecektir. Kredi kartı ile ödemelerinizde SSL sertifikasına sahip sitemizde hiçbir bilginiz veritabanında saklanmaz. Tüm işlem bankanız sistemi ve sizin aranızda gerçekleşir.

 

3 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

Aras Kargo güvencesi ile sitemizden satın alacağınız ürünleri kapınızda nakit ya da kredi kartınız ile tek çekim olarak ödeyebilirsiniz. Hizmet bedeli 5 TL dir. Bu tutar kargonun almış olduğu bir ücrettir. Ödemenizi kargo görevlisine alışveriş yaparken seçmiş olduğunuz yönteme göre nakit ya da kredi kartınız ile tek çekim şeklinde yapabilirsiniz.


4 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamıza gelerek kredi kartı POS cihazlarımızdan ödeme yapabilirsiniz.TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra ürün sayfalarında yazan teslimat sürelerine göre kargo firmasına teslim edilecektir.